Oferty pracy

Specjalista/tka ds. fotointerpretacji

Praca zdalna

30.08.2022

Firma MGGP AERO jest liderem na rynku polskim i europejskim w dziedzinie teledetekcji lotniczej i satelitarnej. Posiadając własną flotę samolotów i sensorów pozyskujemy dane, analizujemy je dostarczając naszym klientom unikalną informację. Pracujemy dla sektora publicznego oraz korporacyjnego.

Dla kilku miast Polski realizujemy obecnie innowacyjne projekty polegające na inwentaryzacji roślinności wysokiej za pomocą metod teledetekcyjnych.

Poszukujemy 6 osób, które od września 2022 dołączą do naszego projektu, realizowanego przez Dział Teledetekcji.

Zadania:

  • fotointerpretacja zdjęć lotniczych i danych lotniczego skanowania laserowego (LIDAR),
  • raportowanie z wykonanych działań,
  • efektywna współpraca w zespole fotointerpretacji,
  • ocena jakości wykonanej pracy,
  • praca w systemie QGIS.

Dołączając do nas zyskasz możliwość:

  • nauki w zakresie pracy z wysoko-rozdzielczymi danymi obrazowymi,
  • pracy przy innowacyjnym projekcie z zakresu adaptacji miast do zmian klimatu,
  • współpracy z dendrologami, botanikami, ekspertami w zakresie geoinformacji,
  • perspektywę zatrudnienia na stałe i/bądź współpracy przy innych projektach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • sumienności i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych zadań,
  • dokładności i skrupulatności w realizacji zadania,
  • samodyscypliny i umiejętności organizacji pracy,
  • efektywności w pracy zdalnej,
  • doświadczenia w fotointerpretacji,
  • znajomość środowiska GIS,
  • dyspozycyjności od września,
  • mile widziane kierunkowe wykształcenie: geografia, planowanie przestrzenne, nauki przyrodnicze.

Oferta:

  • praca na czas określony, od 5 września co najmniej do końca grudnia 2022,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową,
  • praca zdalna,
  • jednodniowe szkolenie w Warszawie,
  • cykliczne ( co 2 tygodnie) spotkania stacjonarne w Warszawie bądź Łodzi.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dyrektora Działu Teledetekcji - Łukasza Sławika - lslawik@mggpaero.com, tel. +48 600 962 910.

obliview
mapa drzew
mapy strat ciepła

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KONTAKT
  • MGGP Aero Sp. z o. o.
  • ul. Kaczkowskiego 6
  • 33-100 Tarnów
  • NIP 873-12-56-310
  • tel.: +48 14 631 80 00
  • kontakt@mggpaero.com
  • Oddział w Warszawie
  • Central Tower (17p.)
  • Aleje Jerozolimskie 81
  • 02-001 Warszawa
  • tel. +48 600 96 29 10
  • Centrum B+R
  • Baza Lotnicza
  • 36-002 Jasionka 925
  • tel. +48 600 45 43 35