AKTUALNOŚCI

Zdjęcia lotnicze najlepszym produktem Targów Infrastruktura 2012
25-10-2012
Mamy przyjemność poinformować, że podczas X Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem INFRASTRUKTURA 2012, które odbyły się w Warszawie w dniach 23-25 października, Grupa MGGP otrzymała wyróżnienie w konkursie na najlepszy produkt Targów INFRASTRUKTURA 2012 za zdjęcia lotnicze i produkty geoinformacyjne w inwestycjach infrastrukturalnych.

Spółki należące do Grupy MGGP zaprezentowały podczas tegorocznych Targów swoją ofertę w zakresie kompleksowych usług inżynierskich dla inwestycji infrastruktury drogowej i kolejowej. Na stoisku możliwe było zapoznanie się z pełnym zakresem działalności Grupy MGGP, oferowanymi produktami, technologiami i możliwościami ich wykorzystania. Podczas Targów odwiedzający mogli również obejrzeć wystawę przedstawiającą polskie inwestycje infrastrukturalne na zdjęciach lotniczych MGGP Aero.

Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem są jedną z najważniejszych i najwszechstronniejszych imprez w Polsce poświęconych tej tematyce. Stanowią płaszczyznę dialogu i współpracy pomiędzy różnymi środowiskami zainteresowanymi rozwojem infrastruktury w naszym kraju. To także wyjątkowe miejsce spotkań z przedstawicielami sektora publicznego – zarządcami dróg dla wszystkich poziomów, administracji rządowej i samorządów. Na Targach swoją ofertę zaprezentowało blisko 100 wystawców.

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

SZYBKI KONTAKT

mapka

MGGP Aero Sp. z o.o
ul. Kaczkowskiego 6,
33 - 100 Tarnów
tel. +48 14 631 80 00
kontakt@mggpaero.com

Strona główna Oferta Branże Firma Aktualności Galeria Mapa strony Kontakt