AKTUALNOŚCI

Warsztaty „GIS w Parkach narodowych"
19-10-2012
W dniach 10 - 12 października 2012r. już po raz siódmy odbyły się Warsztaty „GIS w Parkach narodowych”, zorganizowane przez Tatrzański Park Narodowy. Tegoroczne warsztaty były poświęcone metodom teledetekcyjnym i fotogrametrycznym w działaniach związanych z ochroną środowiska.

Wystąpienie naszego przedstawiciela podczas sesji referatowej było próbą podsumowania tego, co wydarzyło się w ciągu ostatnich czterech lat w obszarze rozwoju technologii lotniczych oraz ich zastosowania w Parkach Narodowych. Blisko 40 uczestników wzięło udział w prowadzonym przez nas szkoleniu praktycznym "Specyfikacja parametrów technicznych zamawianych danych lotniczych i ich wpływ na potencjał informacyjny danych lotniczych".

Przed rozpoczęciem warsztatów Tatrzański Park Narodowy ogłosił na swojej stronie internetowej konkurs dla wszystkich uczestników. Zadaniem konkursowym było poprawne rozpoznanie 14 fragmentów ortofotomapy Tatr. W nagrodę 30 szczęśliwców, którzy poprawnie odpowiedzieli na pytania konkursowe otrzymało Atlasy fotointerpretacyjne ufundowane przez MGGP Aero.

Poniżej kilka zdjęć udostępnionych przez Panią Annę Wardziak (mies. GEODETA).

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

SZYBKI KONTAKT

mapka

MGGP Aero Sp. z o.o
ul. Kaczkowskiego 6,
33 - 100 Tarnów
tel. +48 14 631 80 00
kontakt@mggpaero.com

Strona główna Oferta Branże Firma Aktualności Galeria Mapa strony Kontakt