AKTUALNOŚCI

System Informacji Przestrzennej Powiatu Radzyńskiego
21-06-2013
5 czerwca br. starosta Lucjan Kotwica i wicestarosta Mariusz Skoczylas podpisali umowę z konsorcjum firm MGGP S.A. i MGGP Aero sp. z o.o. na utworzenie mapy przestrzennej powiatu radzyńskiego.

Celem prac prowadzonych w ramach projektu dofinansowanego ze środków unii europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, działanie 4.1 - Społeczeństwo Informacyjne, jest utworzenie Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Radzyńskiego.

W ramach tego projektu zostaną wykonane n/w zadania:
  • modernizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie pozyskania danych w odniesieniu do budynków i lokali dla wszystkich jednostek ewidencyjnych powiatu radzyńskiego z wyjątkiem miasta Radzyń Podlaski, dla którego ewidencja budynków i lokali jest już prowadzona.

    W wyniku tej modernizacji zaktualizowane zostaną także użytki gruntowe terenów zabudowanych, w przypadkach stwierdzenia rozbieżności co do jego przebiegu na gruncie ze stanem wykazanym w ewidencji gruntów i budynków.
  • przetworzenie mapy zasadniczej prowadzonej jako mapa hybrydowa do postaci numerycznej. Istniejąca mapa zasadnicza zostanie przetworzona do postaci numerycznej oraz uzupełniona o dane dotyczące budynków, pozyskane z zasobów PODGiK oraz bezpośrednich pomiarów na gruncie.

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

SZYBKI KONTAKT

mapka

MGGP Aero Sp. z o.o
ul. Kaczkowskiego 6,
33 - 100 Tarnów
tel. +48 14 631 80 00
kontakt@mggpaero.com

Strona główna Oferta Branże Firma Aktualności Galeria Mapa strony Kontakt