AKTUALNOŚCI

Przegląd Dorobku Kół Naukowych
18-12-2013
13 grudnia 2013 roku na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się już XL Przegląd Dorobku Kół Naukowych. W tym roku w jego organizację zaangażowały się Koła Naukowe Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska: Koło Naukowe Budownictwa Inżynierskiego, Koło Naukowe Budownictwa Wodnomelioracyjnego, Koło Naukowe Geoinżynierii, Międzywydziałowe Koło Naukowe Ekoinżynierii i Studenckie Koło Naukowe GISowcy, oraz Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej działające na Wydziale Leśnym.

W tym roku koła naukowe mogły zaprezentować się w 10 sekcjach tematycznych oraz dwóch posterowych. Każda z prac musiała charakteryzować się innowacyjnością. Z każdej sekcji wyłoniono 3 nagrody, oraz 3 wyróżnienia. Prace o tematyce Geoinformatycznej przdstawione zostały w sekcjach Inżynieryjnej oraz Kształtowania Przestrzeni Środowiskowej i Antropogenicznej. Zwycięzcami przeglądu 4 raz z rzędu zostali studenci z Koła Naukowego Leśników.

Partnerami tegorocznego wydarzenia zostali Esri Polska, Instytut Żywności i Żywienia, MGGP Aero oraz Wydawnictwo Naukowe PWN.

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

SZYBKI KONTAKT

mapka

MGGP Aero Sp. z o.o
ul. Kaczkowskiego 6,
33 - 100 Tarnów
tel. +48 14 631 80 00
kontakt@mggpaero.com

Strona główna Oferta Branże Firma Aktualności Galeria Mapa strony Kontakt