AKTUALNOŚCI

Podniebni Szpiedzy tematem obchodów Dni Teledetekcji
15-12-2014
Jak na działania militarne i konflikty zbrojne miały wpływ zdjęcia lotnicze i satelitarne? Co można było dostrzec kilkadziesiąt lat temu i jak teraz armie wykorzystują teledetekcję do podejmowania ważnych decyzji? Czy cały czas jesteśmy śledzeni i kto jest największym podniebnym szpiegiem?

Już 17 grudnia o godz. 13:15 w sali 315 Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbędzie się tegoroczna edycja obchodów Dni Teledetekcji. Temat "Podniebnych Szpiegów" przybliżą prelegenci z Wojskowej Akademii Technicznej, firmy Astri Polska oraz ze Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. Organizatorami są Platforma Technik Kosmicznych, Zakład Fotogrametrii, Teledetekcji i Systemów Informacji Przestrzennych oraz Stowarzyszenie Studentów "Geoida". W przerwie między prezentacjami odbędzie się wystawa poświęcona zdjęciom satelitarnym, a na koniec obchodów dla wszystkich ciekawskich przygotowany został panel dyskusyjny z gośćmi.

Oprócz dawki wiedzy nie zabraknie też licznych konkursów z nagrodami. Więcej informacji na temat samego wydarzenia oraz organizowanych konkursów można znaleźć na stronie: http://geostudent.pl/tele

Jako partner wydarzenia serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

SZYBKI KONTAKT

mapka

MGGP Aero Sp. z o.o
ul. Kaczkowskiego 6,
33 - 100 Tarnów
tel. +48 14 631 80 00
kontakt@mggpaero.com

Strona główna Oferta Branże Firma Aktualności Galeria Mapa strony Kontakt