AKTUALNOŚCI

Ekspresowa ortofotomapa Przystanku Woodstock
30-07-2015
Przystanek Woodstock dzięki MGGP Aero jest pierwszym w Europie, a drugim na świecie (po festiwalu Burning Man w Newadzie) festiwalem muzycznym, którego aplikacja mapowa wyposażona jest w wysokorozdzielcze zdjęcia lotnicze terenu imprezy wykonane zaledwie kilkadziesiąt godzin wcześniej.

A nalot to dopiero początek drogi do uzyskania produktu końcowego jakim jest ortofotomapa o rozdzielczości 5 cm. Trzeba również dodać, iż teren festiwalu leży w odległości 600 km od bazy firmy, co wymagało sprawnej logistyki danych po zakończeniu nalotu. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz stosowanie zaawansowanych technologii fotogrametrycznych pozwoliło z sukcesem sprostać podjętemu wyzwaniu.

Wykonanie zdjęć lotniczych i ortofotomapy tuż przed festiwalem, kiedy infrastruktura jest już gotowa, powoduje iż uczestnicy imprezy dysponują rzeczywistym zobrazowaniem terenu, na którym łatwo identyfikuje się obiekty w terenie, co ułatwia nawigację w tak dużym i zaludnionym obszarze. Natomiast obsługa festiwalu i służby porządkowe mają do dyspozycji materiał, który usprawni ich pracę, np. poprzez szybką identyfikację miejsc, w których zaistniało zagrożenie, co z kolei przekłada się na szybkość reakcji.
zdjęcia lotnicze online zdjęcia lotnicze online

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

SZYBKI KONTAKT

mapka

MGGP Aero Sp. z o.o
ul. Kaczkowskiego 6,
33 - 100 Tarnów
tel. +48 14 631 80 00
kontakt@mggpaero.com

Strona główna Oferta Branże Firma Aktualności Galeria Mapa strony Kontakt