AKTUALNOŚCI

Duża aktualizacja zdjęć lotniczych w sklepie map2.pl
27-04-2015
Od uruchomienia pierwszego sklepu internetowego ze zdjęciami lotniczymi minęło 6 miesięcy. Projekt znajduje coraz większe zainteresowanie i stanowi ciekawy kanał dystrybucji zdjęć lotniczych jak i ortofotomap w Polsce. Dlatego podjęliśmy decyzję o udostępnieniu nowych zdjęć lotniczych wybrzeża i mazurskich jezior.

Właśnie dodaliśmy 12 000 km2 ortofotomap o rozdzielczości 10 cm i 15cm. Wszystkie zdjęcia wykonano latem 2014 roku. Swoim zasięgiem obejmują całe polskie wybrzeże Morza Bałtyckiego wraz z Zatoką Pucką, Gdańską i Zalewem Wiślanym. Warto dodać, że nie chodzi tylko o linię brzegową. Nalotami było objęte w tym przypadku ponad 40 gmin i miast w granicach administracyjnych.

Zdjęcia lotnicze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich wykonaliśmy w drugiej kolejności. W tym przypadku nalotami było objęte 37 samorządów. Wszystkie zdjęcia wykonano w sezonie wakacyjnym zatem doskonale prezentują walory turystyczne wspomnianych regionów. Liczymy, że znajdą zastosowanie w popularyzacji piękna polskiej przyrody, oferty noclegowo-wypoczynkowej czy dynamicznego rynku nieruchomości.

Ceny zdjęć lotniczych w sklepie map2.pl uzależnione są od powierzchni wyrażonej w km kwadratowych – im większy obszar tym niższa cena za 1 km kw. Płatności za zamówienie realizowane są za pośrednictwem PayU. W efekcie użytkownik już po kilku minutach może pobrać plik wysokiej jakości ze zdjęciem lub ortofotomapą. Dla zastosowań profesjonalnych automatycznie udostępniania jest georeferencja w wybranym układzie współrzędnych geodezyjnych.

Wkrótce kolejne porcja informacji o nowościach map2.pl

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

SZYBKI KONTAKT

mapka

MGGP Aero Sp. z o.o
ul. Kaczkowskiego 6,
33 - 100 Tarnów
tel. +48 14 631 80 00
kontakt@mggpaero.com

Strona główna Oferta Branże Firma Aktualności Galeria Mapa strony Kontakt