AKTUALNOŚCI

Cała Polska biega z mapą
13-05-2013
W sobotę 11 maja w 18 miastach w Polce można było spróbować swoich sił w biegu na orientację w ramach akcji "Cała Polska biega z mapą". W Warszawie gospodarzem III edycji zawodów był Stadion Narodowy. "Cała Polska biega z mapą" to ogólnopolska akcja, której ideą jest promowanie biegów na orientację.

Bieg rozpoczął się o godzinie 10:00. Każdy uczestnik na starcie otrzymał dokładną mapę, wykonaną w oparciu o udostępnione przez MGGP Aero zdjęcie lotnicze, z zaznaczonymi punktami kontrolnymi. Obecność na każdym z checkpointów rejestrowały elektroniczne chipy, w które zaopatrzeni zostali wszyscy uczestnicy. Wymagane było zaliczenie wszystkich punktów kontrolnych w odpowiedniej kolejności.

W warszawskim biegu długość trasy OPEN wyniosła 2300m.

Mimo niesprzyjającej pogody frekwencja dopisała. Zawody zgromadziły uczestników w każdym wieku. Na starcie nie zabrakło także MGGP Aero! Naszym reprezentantem był Łukasz Sławik.

Na mecie na twarzach wszystkich uczestników gościł uśmiech, co świadczy o tym, że taka inicjatywa jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Od 2011 roku MGGP Aero wspiera klub sportowy biegów na orientacje UNTS, dostarczając to co najważniejsze przy wykonaniu precyzyjnych map do biegu na orientację, czyli wysokiej jakości podkłady kartometryczne - Zdjęcia Lotnicze oraz dane z Lotniczego Skaningu Laserowego.

Galeria zdjęć:

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

SZYBKI KONTAKT

mapka

MGGP Aero Sp. z o.o
ul. Kaczkowskiego 6,
33 - 100 Tarnów
tel. +48 14 631 80 00
kontakt@mggpaero.com

Strona główna Oferta Branże Firma Aktualności Galeria Mapa strony Kontakt