AKTUALNOŚCI

MGGP Aero na korcie tenisowym
05-09-2014
W dniach 28 - 30 sierpnia w Krakowie na kortach Klubu Sportowego „Nadwiślan” - na których swoją karierę rozpoczęła Agnieszka Radwańska, u podnóża Wzgórza Wawelskiego, rozegrano kilkadziesiąt emocjonujących meczów w ramach XXXI Mistrzostw Polski Geodetów w Tenisie.

O Puchar Głównego Geodety Kraju walczyło 40 zawodników i zawodniczek w grze pojedynczej i podwójnej w trzech kategoriach wiekowych. Piękna pogoda sprzyjała ostrym rozgrywkom.

Podczas zawodów rewelacyjnie spisali się zawodnicy reprezentujący Grupę MGGP. Nasi ubiegłoroczni mistrzowie obronili tytuły: Anna Tutaj (MGGP Aero) w kategorii gra pojedyncza kobiet i Łukasz Ciapraga (MGGP SA) w kategorii gra pojedyncza mężczyzn do lat 50. Ania i Łukasz okazali się również niepokonani w turnieju gry podwójnej par mieszanych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na korcie.

Organizatorem tegorocznych Mistrzostw Polski Geodetów w Tenisie było Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Krakowie. Mistrzostwa zostały objęte honorowym patronatem Głównego Geodety, Wojewody, Prezydenta Miasta Krakowa i Prezesa Stowarzyszenia Geodetów Polskich.

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

SZYBKI KONTAKT

mapka

MGGP Aero Sp. z o.o
ul. Kaczkowskiego 6,
33 - 100 Tarnów
tel. +48 14 631 80 00
kontakt@mggpaero.com

Strona główna Oferta Branże Firma Aktualności Galeria Mapa strony Kontakt