AKTUALNOŚCI

„GIS w Stolicy” na UW
18-11-2014
GIS Day 2014 – „GIS w Stolicy” w tym roku odbędzie się 21 listopada w Gmachu Starej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Podczas konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać referatów łączących zagadnienia dotyczące GISu pod, na i nad powierzchnią ziemi, a także wspomnienie 50-lecia nauczania teledetekcji na Uniwersytecie Warszawskim.

Łukasz Sławik z MGGP Aero w czasie sesji referatowej przedstawi efekty wykorzystania technik teledetekcyjnych w badaniach, prowadzonych w roku 2013 w dolinie Biebrzy. Serdecznie zapraszamy na referat Identyfikacja siedlisk Natura 2000 metodami teledetekcyjnymi na przykładzie torfowisk zasadowych w dolinie Biebrzy", który zaplanowany został na godz. 16:00.

Wszyscy entuzjaści GISu mogą liczyć na szereg ciekawych gier i konkursów, związanych z hasłem przewodnim konferencji GIS – Wymiary współczesności, niektóre z nich są już ogłoszone na stronie i można brać w nich udział, organizatorzy zapewniają zwycięzcom atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów (m.in. kalendarze MGGP Aero na rok 2015 oraz atlasy fotointerpretacyjne). Podczas samej konferencji również nie zabraknie konkursów oraz pokazów różnego rodzaju instrumentów do pozyskiwania informacji przestrzennej.

Po sesjach referatowych a także w trakcie konferencji odbędą się bezpłatne warsztaty z oprogramowania GIS oraz statystycznego.

Wszelkie aktualności pojawiać się będą na stronie internetowej www.gisday.waw.ploraz na profilu wydarzenia na facebooku facebook.com/giswstolicy.

Jako partner wydarzenia gorąco zachęcamy do udziału!

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

SZYBKI KONTAKT

mapka

MGGP Aero Sp. z o.o
ul. Kaczkowskiego 6,
33 - 100 Tarnów
tel. +48 14 631 80 00
kontakt@mggpaero.com

Strona główna Oferta Branże Firma Aktualności Galeria Mapa strony Kontakt